COVID-19

ПРАВИЛА
запобігання поширенню короновірусної хвороби (COVID-19)

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank

Для безпеки наших гостей співробітники ГРК "Панський двір" пройшли навчання методам дезінфекції і ми успішно застосовуємо їх при прибиранні номерів та інших приміщень нашого комплексу.
Також регулярно ми проводимо дезінфекцію приміщень та номерів ГРК "Панський двір" УФО (ультрафіолетовим опроміненням) спеціальними медичними лампами після кожного заїзду наших гостей.

Шановні Гості ГРК "Панський двір":
Будь ласка, дотримуйтесь наступних правил щодо запобігання поширення COVID-19 разом з нами:

У зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19) у нашому ГРК запроваджені протиепідемічні заходи рекомендовані Головним санітарним лікарем МОЗ України
(*.pdf)

У гостей готелю проводиться температурний скринінг тіла:
-         гостям, із симптоми респіраторного захворювання та/або підвищенням температури понад 36,7°C – ми змушені відмовляти у поселенні в готель (приносимо свої вибачення за тимчасові незручності);
-         якщо у гостей, які вже проживають в готелі, виявлено симптоми респіраторного захворювання та/або підвищення температури понад 36,7°C – такі особи підлягають ізоляції в номері до прибуття карети швидкої допомоги, яку викликає персонал готелю (приносимо свої вибачення за тимчасові незручності);

Температурний скринінг тіла проводиться в усіх працівників ГРК "Панський двір" перед початком роботи (робітники з температурою понад 36,7°C або які мають ознаки респіраторних захворювань, не допускаються до виконання обов’язків).

В ГРК "Панський двір" обладнано місця з інформацією про короновірусну хворобу (COVID-19) де можливо провести дезінфекцію рук антисептиками.

Робота ресторану "Панський двір" організована з можливістю доставки харчування (сніданки і обіди) індивідуально в номер:
-         замовлення сніданків і обідів можливо зробити дистанційно через вайбер

 
wash_hands
1
2
3